Ödeme ve Teslimat

 

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) ile aşağıdaki hesabımıza (TL) ödemenizi yapabilirsiniz.

MİMOZA AYAKKABICILIK TEKSTİL İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ 

Albaraka Türk Katılım Bankası TR580020300007756082000001

 

 

2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile

Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3-5 iş günü içerisinde yapılacaktır.

 

3) Sipariş Bedeli İadesi

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; budaolsun.com üç -beş iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

 

4) Teslimat

Aynı gün kargoya verilir ibaresi ile satışa sunulan ürünler, hafta içi saat 14:00'e kadar sipariş verilen siparişler için geçerlidir 14:00 sonrası siparişler bir sonraki iş günü kargoya verilir.

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen fatura ve teslimat adreslerinizi doğru olarak girdiğinizden emin olunuz.

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır.

Siaparişiniz PTT kargo firmasıyla gönderilecektir.

budaolsun.com sayfamız üzerinden Müşteri temsilcimize mesaj ile ulaşarak sorularınızı iletebilirsiniz.

gönderimlerimiz sadece Türkiye için geçerlidir.

 

5) Ödeme Takibi

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.

 

Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda durumu iletisim@budaolsun.com mail adresine bildiriniz.

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.